Chytrá domácnost

Vítejte v našem e-shopu, který se specializuje na chytrou domácnost a využití moderních technologií pro snadnější a efektivnější ovládání Vašeho domova. Naše nabídka se zaměřuje především na systém Home Assistant a protokol Zigbee, které společně umožňují vytvořit komplexní a intuitivní řídicí systém pro Vaše zařízení.

Díky Home Assistantu můžete ovládat nejen osvětlení, topení, klimatizaci nebo zabezpečení, ale i další prvky Vašeho domova, jako jsou například spotřebiče či audio-video systémy. Navíc díky protokolu Zigbee je možné snadno integrovat chytré zařízení od různých výrobců do jednoho systému, což Vám poskytuje maximální flexibilitu a volnost při výběru zařízení.

V našem e-shopu najdete širokou škálu produktů, které Vám pomohou při automatizaci Vašeho domova a přinesou Vám větší pohodlí, bezpečnost a úsporu energií. Všechny naše produkty jsou pečlivě vybírány s důrazem na kvalitu a spolehlivost, aby Vám mohly posloužit co nejdéle a bez problémů.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem produktů nebo s instalací a konfigurací Vašeho nového chytrého domova.

Potřebujeteli jakoukoliv automatizaci, měření či regulaci do vaší nemovitosti, neváhejte a kontaktujte nás na e-mail

chytre-elektro@chytre-elektro.cz. Zavoláme Vám a pokusíme se najít řešení, které bude odpovídat Vašim představám a možnostem. 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Je to OK.
Nesouhlasím